آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ

سایت آموزش تعمیرات موبایل,سایت آموزش تعمیرات لپ تاپ,آموزش حرفه ای تعمیرات موبایل,آموزش حرفه ای تعمیرات لپ تاپ,آموزش مبتدی تعمیرات موبایل,آموزش مبتدی تعمیرات لپ تاپ,آموزش مقدماتی تعمیرات موبایل,آموزش مقدماتی تعمیرات لپ تاپ,آموزش متوسط تعمیرات موبایل,آموزش متوسط تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات پاور و منابع تغذیه | تعمیر پاورهای صنعتی | تعمیرات یو پی اس | ups | تعمیر سوئیچینگ


ارتباط با بخش:


تعمیرات پاور و منابع تغذیه (پاور سوپلای)

تعمیرات پاور و منابع تغذیه (پاور سوپلای)

تعمیرات پاور و منابع تغذیه (پاور سوپلای)

تعمیرات پاور و منابع تغذیه : می شود گفت که منابع تغذیه یا همان پاورها ء اصلی ترین  قطعه در هر دستگاهی است .

زیرا این بخش  مسئول رساندن برق مورد نیاز قسمت های مختلف یک دستگاه می باشد.

تعمیرات پاور و منابع تغذیه

پاورها برای مقاصد گوناگون و در قدرت های مختلفی طراحی وساخته می شوند.و باید گفت که همه دستگاه هایی را که امروزه می بینیم دارای منبع تغذیه مخصوص به خود هستند.

تعمیر تخصصی پاور

مثال کامپیوترها اعم از pcها و یا لپ تاپ ها و یا هر دستگاه دیگری

بخش پاور یا تغذیه از مهمترین ارکان بخشهای مختلف در هر بردالکترونیکی می باشد و زمانی که یک پاور دچار خرابی می شود باعث از کار افتادن کامل دستگاه می شود.

حتی بعضا باعث خرابی و سوختن کامل قطعات دستگاه می شود، تعمیرات پاور و منابع تغذیه (پاور سوپلای) از اهمیت بالایی برخوردار است.

حتی اگر پاور دستگاه دچار ایراداتی ازقبیل افت ولتاژ و شبیه به این ها شود باز در عملکرد دستگاه مشکل پیش خواهد آورد و می توان فهمید که درستی یا نادرستی کارکرد یک پاور و منبع تغذیه دستگاه چقدر به ضرر دستگاه استفاده کننده است.

هر پاور  ومنبع تغذیه داری تکنولوژی خود است و دارای طراحی منحصر به فرد.بنابراین تعمیرات منابع تغذیه مختلف نیازمند تجربه مفید و دانش کافی در این زمینه است.مشکلاتی که منابع تغذیه با آن ها مواجه می شوند از این قبیل است:

سرفصل تعمیرات پاور

– خرابی کامل و خاموشی

– افت ولتاژ

– افت آمپراژ

– خرابی فن و داغ کردن های بی مورد

در این مرکز دوره آموزش تعمیرات پاور و سوئیچینگ بصورت کاملاً تخصصی و خصوصی نیز برگزار می شود.

انستیتو انفورماتیک ملی تعمیرات پاور و منابع تغذیه (پاور سوپلای)را بطور فوق تخصصی ,یو پی اس,منبع تغذیه ،پاورهای صنعتی و انواع برد های پاور دستگاه های مختلف صنعتی را در اسرع وقت و با کیفیت بالا به انجام می رساند.

لازم به ذکر است در این مرکز تعمیرات تخصصی انواع پاور ماینر نیز انجام میپذیرد.

انستیتو انفورماتیک ملی از همکاران وارد کننده انواع پاور نیز پذیرای گارانتی می باشد و آمادگی گارانتی نمودن پاور های وارداتی را دارد.

تلفن های تماس :

تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-بعد از جمالزاده-خ والعصر-کوچه درفش شرقی-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی

مطالب مرتبط

آموزش تعمیرات موبایلآموزش تعمیرات لپ تاپآموزش تعمیرات مبتدی لپ تاپآموزش تعمیرات مبتدی موبایلآموزش تعمیرات مقدماتی لپ تاپآموزش تعمیرات مقدماتی موبایلآموزش تعمیرات متوسط موبایلآموزش تعمیرات متوسط لپ تاپآموزش تعمیرات پیشرفته لپ تاپآموزش تعمیرات پیشرفته موبایلآموزش تعمیرات حرفه ای لپ تاپآموزش تعمیرات حرفه ای موبایل