آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق

آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق

آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق

آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق : طراحی، اجراء و بهره برداری از سیستم های اعلام حریق به منظور حفاظت از جان افراد و اموال در برابر حوادثی مانند آتش سوزی مورد استفاده قرارمیگیرد. بر اساس مقررات ملی ساختمان مبحث ۱۳ و مقررات سازمان آتش نشانی سیستم های اعلان حریق بصورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند.

واحد آموزش مجتمع ملی پایتخت برگزار کننده دوره آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصیآموزش نصب سیستمهای اعلان حریق میباشد.

این دوره آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق از دوره های کوتاه مدت و در عین حال پر درآمد برای جوانان عزیز میباشد که با گذراندن آن میتوانند صاحب شغلی عالی و پردرآمد در مدت زمانی کوتاه شوند.

آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق

مزیت برگزاری دوره آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق در انستیتو انفورماتیک ملی به دیگر مراکز آموزشی در این است که در انستیتو انفورماتیک ملی استاد یک نصاب حرفه ای و کارآزموده است و این باعث میشود که قلق ها و ریزه کاری های کار بصورت کاملاً تخصصی به کارورزان و کارآموزان محترم آموزش داده شود.

برخی از سرفصلهای دوره آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق عبارتند از:

 • شناخت انواع سیستم های اعلان حریق
 • آموزش ایرادهای کلی در بردهای الکترونیک سیستمهای اعلام حریق
 • نحوه نصب انوع دیتکتور دود
 • شیوه نصب انواع دیتکتور حرارتی
 • چگونگی کد دهی در انواع سیستم های اعلان حریق

۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲    علاقمندان به گذراندن دوره آموزش  میتوانند با شماره ذکر شده تماس بگیرند و یا فرم زیر را پرکنند تا همکاران من در بخش آموزش با ایشان تماس بگیرند.

تهران-میدان انقلاب بسمت میدان آزادی-جمالزاده شمالی-تقاطع نصرت-ساختمان ۹۸-واحد۳
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

  مشخصات فردی

  وضعیت تحصیلات

  اطلاعات تماس

  دوره آموزشی

  آموزش نصب سیستمهای اعلان حریق , اموزش نصب سیستمهای اعلان حریق , آموزش نصب سیستم های اعلام حریق

  آموزش نصب سیستم اعلام حریق , آموزش نصب سیستم اعلام حریق , اموزش نصب سیستمهای اعلام حریق , اموزش نصب سیستم اعلام حریق , اموزش نصب سیستم اعلان حریق , آموزش نصب اعلام حریق , آموزش نصب اعلان حریق